DANE FIRMY

AN-MAR Mariusz Juchno
ul.Kościuszki 15
48-100 Debrzyca

tel.: +48 695 929 583

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JAKOŚĆ I ESTETYKA

Wykorzystywana w procesie produkcji technologia zapewnia naszym posadzkom najwyższą jakość i trwałość. Duży nacisk kładziemy na estetykę wykonania. Dbamy, aby każdy był zadowolony z zamówionej u nas posadzki lub usługi w postaci jej naprawy.
Posadzki żywiczne i naprawy wykonywane w technologii żywic metakrylowych SILIKAL® wytwarza się na bazie technologicznie zaawansowanych subproduktów. Z SILIKAL'em możecie czuć się bezpiecznie, ponieważ posiadają stosowne atesty, jak i również karty bezpieczeństwa wg najnowszych i aktualnie obowiązujące wymogi REACH.

OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy tam, gdzie jest naszego klienta firma. Obszarem działania AN-MAR jest zatem teren całego kraju. Na ogół nasze realizacje (posadzki żywiczne, naprawy i renowacje) wykonujemy w następujących miastach: Katowice, Poznań, Wrocław, Opole, Łódź, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Kołobrzeg oraz Warszawa.

KONTAKT & WYCENA

Od 1998 roku zapewniamy Państwu fachowe doradztwo oraz wykonanie posadzki zgodnie z Państwa oczekiwaniami, przeznaczeniem oraz najwyższą jakością. Podejmiemy się najtrudniejszych projektów w zakresie posadzek przemysłowych, jak i renowacji i napraw (bez przestoju), również w ujemnych temperaturach. Przed rozpoczęciem prac zawsze dokonujemy wstępnej kalkulacji usługi. W zależności od przyjętej technologii wykonania oraz doboru materiału, jak i terminów realizacji uzgadniamy ostateczną cenę wykonania. Zapraszamy do kontaktu.

© 1998-2017 AN-MAR betonowe i żywiczne posadzki przemysłowe | Designed by P.F